484195-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen – Provozování vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví obce Studená
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvozování vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví obce Studená
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky v koncesním řízení jsou služby (koncese), zajišťující bezpečné a plynulé provozování vymezeného vodohospodářského majetku zadavatele, obce Studená, v období od 1.1.2026 do 31.12.2035, a to v souladu s národními právními předpisy, zejména zákonem č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Provozování vodohospodářského majetku, tj. vodovodů a kanalizací pro veřejnou potřebu, bude zajištěno v oddílném provozním modelu na základě koncesní smlouvy, uzavřené s vybraným dodavatelem v tomto koncesním řízení.
Interne KennungProvozování vodohospodářské infrastruktury ve vlastnictví obce Studená
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65130000 Betrieb von Wasserversorgungsunternehmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung, 90420000 Abwasserbehandlung, 65120000 Betrieb einer Wasseraufbereitungsanlage
5. Los
LosLOT-0001