2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poprowadzenie superwizji grupowych/indywidualnych dla pracowników ośrodków pomocy społecznej oraz centrów usług społecznych w ramach projektu „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest poprowadzenie superwizji grupowych/indywidualnych w formie stacjonarnej dla pracowników ośrodków pomocy społecznej (ops) oraz centrów usług społecznych (cus) zatrudnionych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w ramach projektu pt. „Spójna Polityka Społeczna Warmii i Mazur” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
Vorherige Bekanntmachung: 377264-2025
Interne Kennung: ZP.272.1.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne wymienione w załączniku nr XIV do dyrektywy 2014/24/UE
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001