2. Verfahren
Verfahren
Titel: Valstybės biudžeto, apskaitos ir mokėjimų sistemos licencijų naujinimas
Beschreibung: Lietuvos Respublikos finansų ministerijos turimų Microsoft Dynamics 365 Business Central on-premises licencijų naujinimas iki 2027 m. gruodžio 10 d.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0