See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp- en opvolgingsopdracht - Afbraak en heropbouw vrijetijdscentrum en realisatie administratief centrum
Beschreibung: Onderhavig bestek heeft betrekking op een dienstenopdracht voor de aanstelling van een ontwerper (architect), belast met: 1. de afbraak van de bestaande feestzaal; 2. het ontwerp en de heropbouw van een vrijetijdscentrum; 3. het ontwerp en de realisatie van een administratief centrum, ruimtelijk en functioneel geïntegreerd met het vrijetijdscentrum. De opdracht betreft een volledige architectuuropdracht, met inbegrip van alle prestaties noodzakelijk voor de realisatie en oplevering van het project. De opdracht omvat onder meer: • projectanalyse en voorstudies; • opmaak van voorontwerp, definitief ontwerp en uitvoeringsontwerp; • opmaak van het aanbestedingsdossier; • bijstand bij de gunning van de werken; • leiding en opvolging van de werken; • coördinatie van de betrokken studiebureaus; • opmaak en/of coördinatie van het EPB-dossier; • opmaak van het as-built-dossier; • begeleiding bij de voorlopige en definitieve oplevering. Het totale projectbudget bedraagt: € 5.250.000 inclusief btw Dit budget omvat: • alle bouw- en infrastructuurwerken; • technische installaties; • studiekosten en erelonen; • veiligheidscoördinatie; • onvoorzienbare kosten. De ontwerper is verplicht dit budget te respecteren en het ontwerp hierop af te stemmen.
Interne Kennung: PPP0FC-767/6042/2026/767
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/767 1_1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP0FC-767/6042/2026/767
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026/767 1_1