2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu inwestycyjnego w ramach Programu Ochrona Ludności i Obrona Cywilna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026” w podziale na 6 części zamówienia, tj.: a) Część 1 zamówienia – „Zakup i dostawa elementów mobilnego systemu awaryjnego uzdatniania i dystrybucji wody pitnej”, b) Część 2 zamówienia – „Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego dużej mocy”, c) Część 3 zamówienia- „Zakup i dostawa sprzętu zabezpieczenia i ochrony przeciwpożarowej”, d) Część 4 zamówienia – „Zakup i dostawa namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem”, e) Część 5 zamówienia – „Zakup i dostawa automatycznej pakowarki do pakowania i dystrybucji wody pitnej”, f) Część 6 zamówienia – „Zakup i dostawa cysterny mobilnej do wody pitnej”.
Interne Kennung: BZP.272.28.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42921300 Maschinen zum Ver- oder Einpacken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen, 34144212 Tanklöschfahrzeuge, 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 34144213 Feuerlöschfahrzeuge, 31527260 Beleuchtungssysteme, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 39721320 Lufttrockner, 39522530 Zelte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 zamówienia – „Zakup i dostawa elementów mobilnego systemu awaryjnego uzdatniania i dystrybucji wody pitnej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji awaryjnego uzdatniania wody pitnej dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 zamówienia – „Zakup i dostawa agregatu prądotwórczego dużej mocy”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa agregatu prądotwórczego dużej mocy dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 zamówienia – „Zakup i dostawa sprzętu zabezpieczenia i ochrony przeciwpożarowej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: a) motopomp pływających, b) motopomp do wody zanieczyszczonej, c) odkurzaczy do wody brudnej, d) turbowentylatorów akumulatorowych, e) przemysłowych osuszaczy powietrza, f) mobilnego sprzętu oświetleniowego, wielkopowierzchniowego, dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527260 Beleuchtungssysteme, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 42522000 Nicht für den Hausgebrauch bestimmte Ventilatoren, 39721320 Lufttrockner
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 zamówienia – „Zakup i dostawa namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 zamówienia – „Zakup i dostawa automatycznej pakowarki do pakowania i dystrybucji wody pitnej”,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznej pakowarki do pakowania i dystrybucji wody pitnej dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 zamówienia – „Zakup i dostawa cysterny mobilnej do wody pitnej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cysterny mobilnej do wody pitnej dla potrzeb ochrony ludności i obrony cywilnej w ramach „Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026”
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge