2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektri välisvõrgu projekteerimistööde teostamine Mustla-Võhma piirkonnas
Beschreibung: Elektri välisvõrgu projekteerimistööde teostamine Mustla-Võhma piirkonnas Hanke mahtu kuulub 0,4-20 kV elektrivõrgu ehitusprojektide koostamine, 35 kV elektrivõrgu lihtsamate tööde (võrgu demontaaž, õhuliinide kokku ühendamine mastis, lühemate maakaabelliini lõikude ümberehitus jms) ehitusprojektide koostamine. Raamleping jõustub allkirjastamisest ja kehtib kuni 30.09.2029. a. Võimalusel ja vajadusel võib hankelepingu sõlmida enne hanke kohta üldandmetes avaldatud lepingu kehtivuse eeldatavat algusaega. Hankemenetluse kulgemise pikenemisel üle selle aja võib lepingu sõlmida ka peale üldandmetes avaldatud lepingu kehtivuse eeldatavat algusaega. Tööde teostamise tähtaeg sellest ei muutu. Hanke alusdokumentides sätestatakse eraldiseisvatena eeldatav ja maksimaalne võimalik kogumaksumus (Juhised pakkujale punkt 2.5). / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 311202-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 311202-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71323100 Electrical power systems design services
5. Lot
Lot: LOT-0000