See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnego trenażera pożarowego LPG i acetylenu - 20 sztuk
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 20 sztuk fabrycznie nowych Mobilnych trenażerów pożarowych LPG i acetylenu. Zakup realizowany jest w ramach projektu pod nazwą "Zwiększenie skuteczności prowadzenia długotrwałych akcji ratowniczych - etap II". Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 2 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia. Minimalne wymagania techniczno – użytkowe dla Mobilny trenażer pożarowy LPG i acetylenu – 20 sztuk”. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, której wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Dostarczone trenażery muszą być fabrycznie nowe, rok produkcji nie wcześniej niż 2024, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w miejscach, gdzie przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencyjnych technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wskazanie równoważności oferowanego rozwiązania zgodnie z art. 101 ust. 5 ustawy Pzp spoczywa na Wykonawcy. W przypadku opisu przedmiotu zamówienia za pomocą norm za rozwiązania równoważne uznaje się takie rozwiązania, które zapewniają spełnienie wymagań minimalnych określonych w normie na poziomie nie gorszym niż opisano w stosownych normach.
Interne Kennung: WT.2371.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa mobilnego trenażera pożarowego LPG i acetylenu – 20 sztuk.