2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów wybuchowych, środków inicjujących wybuch, środków pozoracji oraz materiałów eksploatacyjnych na potrzeby realizacji szkoleń przez CSSG w Kętrzynie oraz na potrzeby W-MOSG
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy materiałów wybuchowych, środków inicjujących wybuch, środków pozoracji oraz materiałów eksploatacyjnych na potrzeby realizacji szkoleń przez CSSG w Kętrzynie oraz na potrzeby W-MOSG. 2. Przedmiot zamówienia wymieniony dla CZĘŚĆ II – Kształtki do sporządzania ładunków kumulacyjnych, CZĘŚĆ III – Środki inicjujące wybuch, CZĘŚĆ IV – Ładunki wzmacniające, CZEŚĆ V – Materiały wybuchowe będzie współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Krajowego Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027, Projekt nr FBWP.03.01-IZ.00-0032/24 pn. „Pakiet antyterrorystyczny SG” i realizowany w ramach zadania pn. „Zakup materiałów eksploatacyjnych na potrzeby realizacji szkoleń minersko-pirotechnicznych” 3. Zamawiający przewiduje możliwość składania ofert częściowych na jedną lub więcej części zamówienia: 1) CZĘŚĆ I – Materiały wybuchowe Trotyl (w ilości 298 szt. – załącznik nr 1a do SWZ) 2) CZĘŚĆ II – Kształtki do sporządzania ładunków kumulacyjnych (w ilości 48 szt., 21 kpl. - załącznik nr 1b do SWZ) 3) CZĘŚĆ III – Środki inicjujące wybuch (w ilości 100 szt. - załącznik nr 1c do SWZ) 4) CZĘŚĆ IV – Ładunki wzmacniające (w ilości 240 szt. - załącznik nr 1d do SWZ) 5) CZĘŚĆ V – Materiały wybuchowe (w ilości 36,28 kg – załącznik nr 1e do SWZ) 6) CZĘŚĆ VI – Środki pozoracji (w ilości 322 szt. – załącznik nr 1f do SWZ) 7) CZĘŚĆ VII – Środki pozoracji (granaty) (w ilości 30 szt. – załącznik nr 1g do SWZ) 4. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dla poszczególnych części zamówienia załącznik nr 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g do SWZ.
Interne Kennung: 22/FI/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dokumenty wymagane przez Zamawiającego, które należy złożyć składając ofertę zgodnie z rozdziałem IX SWZ. I. 1. Wypełniony formularz oferty, sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g do SWZ. 2. Dla CZĘŚCI II i VI Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej „jednolitym dokumentem”. 3. Dla CZĘŚCI I, III, IV, V, VII Oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp - o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, zwanego dalej „jednolitym dokumentem”. 4. Dotyczy CZĘŚCI od I do VII - Oświadczenie Wykonawcy dotyczące przesłanek wykluczenia na podstawie art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, według wzoru stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ. 5. Dotyczy CZĘŚCI I, III, IV, V, VII Oświadczenie Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia wskazujące, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy, według wzoru stanowiącego załącznik nr 2a, 2c, 2d, 2e, 2g do SWZ (formularz oferty). 6. Oryginał gwarancji/poręczenia, jeżeli Wykonawca wnosi wadium w innej formie niż pieniądz. II. Ponadto do oferty dołączyć (jeżeli dotyczy): 1.Przedmiotowe środki dowodowe: - Wykaz rozwiązań równoważnych dla części II, III, IV, V, VI, VII – jeżeli Wykonawca przewiduje ich zastosowanie zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą wykaz rozwiązań równoważnych według wzoru stanowiącego załącznik nr 6a do SWZ dla części II, załącznik nr 6b do SWZ dla części III, załącznik nr 6c do SWZ dla części IV, załącznik nr 6d do SWZ dla części V, załącznik nr 6e do SWZ dla części VI, załącznik nr 6f do SWZ dla części VII oraz dokumenty na potwierdzenie równoważności zastosowanych rozwiązań, jeżeli są konieczne do wykazania równoważności (w przypadku, o którym mowa w ROZDZIALE III pkt 17 SWZ). Zamawiający akceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeżeli potwierdzają, że oferowane dostawy spełniają określone przez zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria. 2. Ponadto przedmiotowe środki dowodowe: - w przypadku zaoferowania rozwiązań równoważnych do oferty na część II, III, IV, V, VI, VII należy załączyć foldery, specyfikacje techniczne proponowanych materiałów (wybuchowych i środków strzałowych itp.), inne dokumenty zawierające opisy techniczne i funkcjonalne. III. Ponadto do oferty należy dołączyć (jeżeli dotyczy): 1. Pełnomocnictwo lub inne dokumenty potwierdzające umocowanie do reprezentowania Wykonawcy odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia), jeżeli w imieniu (odpowiednio: Wykonawcy, Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia) działa osoba, której umocowanie do reprezentowania nie wynika z dokumentów rejestracyjnych. Pełnomocnictwo musi być złożone w takiej samej formie, jak składana oferta (tj. w postaci elektronicznej i opatrzne kwalifikowanym podpisem elektronicznym osoby uprawnionej do reprezentowania Wykonawcy). W przypadku gdy pełnomocnictwo, zostało sporządzone jako dokument w postaci papierowej i opatrzone własnoręcznym podpisem, przekazuje się cyfrowe odwzorowanie tego dokumentu opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym poświadczającym zgodność cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej. Poświadczenia zgodności cyfrowego odwzorowania z dokumentem w postaci papierowej, dokonuje mocodawca lub notariusz. Zamawiający, działając na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. IV. Pozostałe wymagania dotyczące procedury zawarte są w SWZ zamieszczonej na Platformie eZamawiający pod adresem: https://wmosg.ezamawiajacy.pl.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24600000 Sprengstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Materiały wybuchowe Trotyl
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wybuchowych Trotyl (w ilości 298 szt. – załącznik nr 1a do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI I stanowi załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I - 22/FI/25
Haupteinstufung (cpv): 24612200 TNT
Menge: 298 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Kształtki do sporządzania ładunków kumulacyjnych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa kształtek do sporządzania ładunków kumulacyjnych (w ilości 48 szt., 21 kpt. – załącznik nr 1b do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI II stanowi załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II - 22/FI/25
Haupteinstufung (cpv): 35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile
Los: LOT-0003
Titel: Środki inicjujące wybuch
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków inicjujących wybuch (w ilości 100 szt. – załącznik nr 1c do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI III stanowi załącznik nr 1c do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ III - 22/FI/25
Haupteinstufung (cpv): 24615000 Zündmittel, Zündhütchen, Zünder und elektrische Zünder
Menge: 100 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Ładunki wzmacniające
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ładunków wzmacniających (w ilości 240 szt. – załącznik nr 1d do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI IV stanowi załącznik nr 1d do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV - 22/FI/25
Menge: 240 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Materiały wybuchowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wybuchowych (w ilości 36,28 kg – załącznik nr 1e do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI V stanowi załącznik nr 1e do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ V - 22/FI/25
Menge: 36,28 Kilogramm
Los: LOT-0006
Titel: Środki pozoracji
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków pozoracji (w ilości 322 szt. – załącznik nr 1f do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI VI stanowi załącznik nr 1f do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VI - 22/FI/25
Haupteinstufung (cpv): 24613000 Leuchtraketen, Raketen zum Wetterschießen, Nebelsignale und pyrotechnische Artikel
Menge: 322 Stück
Los: LOT-0007
Titel: Środki pozoracji (granaty)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków pozoracji (granatów) (w ilości 30 szt. – załącznik nr 1g do SWZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia dla CZĘŚCI VII stanowi załącznik nr 1g do SWZ.
Interne Kennung: CZĘŚĆ VII - 22/FI/25
Menge: 30 Stück