See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy Mińskiej 65 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy Mińskiej 65 w Warszawie 2. Okres realizacji zamówienia: 12 miesięcy, tj. w okresie 01.10.2025 r. - 30.09.2026 r. 3. Planowane zużycie energii cieplnej: 10 500,0000 GJ / rok (obecna grupa taryfowa: A3/B1/C3). 4. Moc cieplna zamówiona: 1,6730 MW 5. Charakterystyka obiektu: a) powierzchnia ogrzewania (m2): 16 663,15 m2 b) powierzchnia całkowita budynku (m2): 18 318,29 m2 c) kubatura budynku (m3): 88 634,91 m3 d) rok budowy: 1950 r. e) informacje o obiekcie: budynek pełni funkcję mieszkalną, biurowo-produkcyjną i magazynową
Interne Kennung: DZP.260.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09320000 Dampf, Warmwasser und zugehörige Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w okresie 12 miesięcy w ilościach i parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia
Beschreibung: I Przedmiot zamówienia: Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy Mińskiej 65 w Warszawie 2. Okres realizacji zamówienia: 12 miesięcy, tj. w okresie 01.10.2025 r. - 30.09.2026 r. 3. Planowane zużycie energii cieplnej: 10 500,0000 GJ / rok (obecna grupa taryfowa: A3/B1/C3). 4. Moc cieplna zamówiona: 1,6730 MW 5. Charakterystyka obiektu: a) powierzchnia ogrzewania (m2): 16 663,15 m2 b) powierzchnia całkowita budynku (m2): 18 318,29 m2 c) kubatura budynku (m3): 88 634,91 m3 d) rok budowy: 1950 r. e) informacje o obiekcie: budynek pełni funkcję mieszkalną, biurowo-produkcyjną i magazynową.
Interne Kennung: DZP.260.5.2025.