See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Założenie i rewitalizacja tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów - Projekt Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na założeniu i rewitalizacji tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w 5 Nadleśnictwach: Smardzewice, Spała, Poddębice, Przedbórz i Wieluń - w ramach realizacji projektu: „Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych w RDLP Łódź” (nr projektu: FELD.02.15-IZ.00-0001/25-00).
Interne Kennung: EI.270.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03120000 Gartenbau- und Baumschulerzeugnisse, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Założenie i rewitalizacja tradycyjnego sadu owocowego wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Smardzewice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na założeniu i rewitalizacji tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Smardzewice - w ramach realizacji projektu: „Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych w RDLP Łódź” (nr projektu: FELD.02.15-IZ.00-0001/25-00).
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03120000 Gartenbau- und Baumschulerzeugnisse, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Założenie i rewitalizacja tradycyjnego sadu owocowego wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Spała
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na założeniu i rewitalizacji tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Spała - w ramach realizacji projektu: „Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych w RDLP Łódź” (nr projektu: FELD.02.15-IZ.00-0001/25-00).
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Założenie i rewitalizacja tradycyjnego sadu owocowego wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Poddębice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na założeniu i rewitalizacji tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Poddębice - w ramach realizacji projektu: „Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych w RDLP Łódź” (nr projektu: FELD.02.15-IZ.00-0001/25-00)
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Założenie i rewitalizacja tradycyjnego sadu owocowego wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Przedbórz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na założeniu i rewitalizacji tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Przedbórz - w ramach realizacji projektu: „Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych w RDLP Łódź” (nr projektu: FELD.02.15-IZ.00-0001/25-00)
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Założenie i rewitalizacja tradycyjnego sadu owocowego wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Wieluń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na założeniu i rewitalizacji tradycyjnych sadów owocowych wraz z utworzeniem siedlisk dla owadów w Nadleśnictwie Wieluń - w ramach realizacji projektu: „Sad jako ostoja bioróżnorodności – rewitalizacja tradycyjnych ekosystemów owocowych w RDLP Łódź” (nr projektu: FELD.02.15-IZ.00-0001/25-00)
Interne Kennung: Część nr 5