2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondersteuning Impulsloketregeling
Beschreibung: De voorgenomen gunning betreft het afsluiten van een overeenkomst met Economic Board Groningen met betrekking tot ondersteuning van het Groningse MKB via de Impulsloketregeling. Het Impulsloket is een regeling waarmee ondernemers ondersteuning kunnen krijgen voor hun plannen, bijvoorbeeld in de vorm van financiering, advies of begeleiding naar passende subsidieregelingen. Door middel van deze aankondiging van vrijwillige transparantie wil de opdrachtgever de markt op de hoogte stellen van haar voornemen om in onderhandeling te gaan met Economic Board Groningen voor het sluiten van een overeenkomst voor een periode van 2,5 jaar. De (geschatte) waarde van de opdracht voor deze periode bedraagt €175.000 excl. BTW.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1