484379-2025 - Wettbewerb
Polen – Drucker und Plotter – Dostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - DE-dzp.272-421/25
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - DE-dzp.272-421/25
BeschreibungDostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - opis zgodnie z wymaganiami opisanymi w pkt 4.1 SWZ
Interne KennungDE-dzp.272-421/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensstrona prowadzonego postępowania: https://www.dzp.agh.edu.pl/dla-wykonawcow/ogloszenia-o-przetargach-agh/ platforma do komunikacji: https://e-propublico.pl lub poczty elektronicznej
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDostawa infrastruktury do rekonstrukcji detali obiektów dziedzictwa - drukarki 3D - zgodnie z opisem w pkt 4.1 SWZ. Termin realizacji do 20 tygodni od daty otrzymania zamówienia potwierdzonego przez MNiSW. Termin realizacji stanowi kryterium oceny ofert.