See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 8/2026 Dostawa produktów naftowych i chemicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów naftowych i chemicznych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, przy czym ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e – mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 2. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom. 3. Produkty nie mogą być w fazie testowej. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. 5. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 168399-2026
Interne Kennung: Nr sprawy 8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09200000 Mineralöl-, Kohle- und Erdölerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung, 09210000 Schmierpäparate, 09211300 Turbinenöle, 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Olej hydrauliczny mineralny dla lotnictwa o kodzie NATO H-515 (np. AeroShell Fluid 41 lub równoważny).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju hydraulicznego mineralnego dla lotnictwa o kodzie NATO H-515 (np. AeroShell Fluid 41 lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 22 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 12 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 10 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 10 000 kg
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Syntetyczny turbinowy olej lotniczy klasy lepkosciowej 5 mm2/s o kodzie NATO O-160 (np. Turbonycoil 699 lub równoważny).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa syntetycznego turbinowego oleju lotniczego klasy lepkościowej 5 mm2/s o kodzie NATO O-160 (np. Turbonycoil 699 lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 7 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 5 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211300 Turbinenöle
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 2 000 kg
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Olej do tłokowych silników lotniczych klasy SAE 50 o kodzie NATO O-117 (np. AeroShell Oil 100 lub równoważny).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do tłokowych silników lotniczych klasy SAE 50 o kodzie NATO O-117 (np. AeroShell Oil 100 lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 2 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 1 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 1 000 kg
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Syntetyczny turbinowy olej lotniczy klasy lepkościowej 5 mm2/s o kodzie NATO O-156 (np. AeroShell Turbine Oil 500 , Turbonycoil 600 lub równoważny).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa syntetycznego turbinowego oleju lotniczego klasy lepkościowej 5 mm2/s o kodzie NATO O-156 (np. AeroShell Turbine Oil 500, Turbonycoil 600 lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 9 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 6 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 3 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 3 000 kg
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Syntetyczny turbinowy olej lotniczy klasy lepkościowej 3 mm 2/s o kodzie NATO O-148.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa syntetycznego turbinowego oleju lotniczego klasy lepkościowej 3 mm 2/s o kodzie NATO O-148 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 2 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 1 500 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 500 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 500 kg
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Syntetyczny olej węglowodorowy do turbinowych silników lotniczych (np. Olej Turbonycoil 210 A lub równoważny) .
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa syntetycznego oleju węglowodorowego do turbinowych silników lotniczych (np. Olej Turbonycoil 210 A lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 2 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 1 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Hydrauliczny płyn syntetyczny o kodzie NATO H-537).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa hydraulicznego płynu syntetycznego o kodzie NATO H-537 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 4 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 3 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Smar lotniczy o kodzie NATO G-353.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru lotniczego o kodzie NATO G-353 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 4 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 2 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Smar lotniczy o kodzie NATO G-354 typ II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru lotniczego o kodzie NATO G-354 typ II zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 4 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 2 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Smar lotniczy o kodzie NATO G-395.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru lotniczego o kodzie NATO G-395 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 5 500 kg w tym: zamówienie podstawowe 4 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1 500 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 1 500 kg
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Syntetyczny turbinowy olej lotniczy klasy lepkościowej 5 mm2/s o kodzie NATO O-154.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa syntetycznego turbinowego oleju lotniczego klasy lepkościowej 5 mm2/s o kodzie NATO O-154 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 20 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 7 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 13 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 13 000 kg