2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkeling locatie Schelfhorstdwarsweg te Almelo
Beschreibung: De gemeente Almelo heeft op 25 september 2024 besloten om het noordelijke deel van de Schelfhorstdwarsweg te Almelo aan te wijzen als beoogde locatie voor de tijdelijke huisvesting van Oekraïners. De beoogde plek is als voorkeurslocatie naar voren gekomen, mede doordat de positie grotendeels in bezit is van de gemeente en de juiste omvang en ontsluiting heeft voor deze opgave. Deze locatie is ondertussen op hoofdlijnen uitgewerkt voor de tijdelijke opvang van ca. 450 personen. Deze locatie komt in plaats van de huidige, te beëindigen opvang in Huize Alexandra en De Banier. De gemeente Almelo treedt vanuit het eigenaarschap van de opvangopgave op als kartrekker in deze ontwikkeling. De plannen geven in eerste instantie invulling aan de noodzakelijke opvang, maar dragen aansluitend bij aan de grote woningbouwopgave. Na beëindiging van de tijdelijke opvanglocatie worden de conceptwoningen of verplaatst, of omgezet naar permanente bebouwing en te koop aangeboden. Het doel van de gemeente is om een veilige en comfortabele leefomgeving te creëren voor ca. 450 Oekraïense vluchtelingen. Met tijdelijke huisvesting met permanente kwaliteit wordt bedoeld een modulair woningconcept conform eisen uit de PMC woonstandaard (PMC 4). Na de opvangperiode komt de locatie in beginsel beschikbaar als reguliere woonlocatie. De te realiseren conceptwoningen dienen op termijn (na 15 jaar) verplaatsbaar te zijn en/of de conceptwoningen dienen te worden omgezet naar permanente bewoning.
Interne Kennung: algefl01
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze EU aanbesteding betreft de gunning van een twee-fasen overeenkomst voor de Ontwerp- en Voorbereidingsfasen en de uitvoering van de ‘Ontwikkeling locatie Schelfhorstdwarsweg te Almelo’. De aanbestedingsprocedure kent twee fasen. Deze selectieleidraad heeft betrekking op de eerste fase, waarin alle Geïnteresseerde Gegadigden in de gelegenheid worden gesteld een aanvraag tot deelneming in te dienen. Op basis van de ingediende informatie bepaalt de Aanbestedende Dienst welke Gegadigden een uitnodiging tot inschrijving ontvangen. Dit zullen maximaal vijf Gegadigden zijn.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45211000 Bauarbeiten für Mehrfamilienhäuser und Einfamilienhäuser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: aanbieder conceptwoningen
Beschreibung: De Opdrachtgever is op zoek naar een Opdrachtnemer, die in staat is de ontwikkeling locatie Schelfhorstdwarsweg te Almelo verder uit te werken op basis van een twee-fasenovereenkomst. De werkzaamheden met betrekking tot het verder mede-ontwerpen en de realisatie het project ‘ontwikkeling locatie Schelfhorstdwarsweg te Almelo’’ zullen o.a. bestaan uit: Bouwkundige- en installatietechnische werkzaamheden met betrekking tot het uitwerken van het woonconcept (fase 1) planontwikkeling en turnkey (fase 2) realiseren van de conceptwoningen ‘ontwikkeling locatie Schelfhorstdwarsweg te Almelo’. zie leidraad
Interne Kennung: 1