484410-2026 - Ergebnis
Polen – Verbandsmaterial – DOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH (PIELUCHOMAJTKI)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDOSTAWA MATERIAŁÓW OPATRUNKOWYCH, ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH (PIELUCHOMAJTKI)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, opatrunków do terapii podciśnieniowej, wyrobów myjąco-pielęgnujących, środków higienicznych (pieluchomajtki). Zamówienie składa się z 21 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung305957-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33700000 Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0010
TitelPakiet nr 10 – Materiały opatrunkowe różne
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.10 do SWZ.
LosLOT-0015
TitelPakiet nr 15 – Opatrunek do stabilizacji cewników, sond i przewodów
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.15 do SWZ.