2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt planu ochrony "Pyszne Torfy"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Projekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Pyszne Torfy”. Celem ochrony w rezerwacie jest zachowanie ekosystemów torfowisk przejściowych, jezior dystroficznych oraz borów i lasów bagiennych. Powierzchnia rezerwatu wynosi 11,57 ha.
Interne Kennung: OI.I.261.1.23.2026.IW
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712000 Umweltplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Projekt planu ochrony dla rezerwatu przyrody "Pyszne Torfy"