484430-2026 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania nr 08020 pn. „Rozbudowa układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulicy Na Grobli i Międzyrzeckiej we Wrocławiu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji projektowej dla zadania nr 08020 pn. „Rozbudowa układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulicy Na Grobli i Międzyrzeckiej we Wrocławiu”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulicy Na Grobli i Międzyrzeckiej we Wrocławiu wraz z pozyskaniem wymaganych prawem kompletnych i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 08020 pn. „Rozbudowa układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulicy Na Grobli i Międzyrzeckiej we Wrocławiu”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungZP/43/PN/08020/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej dla rozbudowy układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulicy Na Grobli i Międzyrzeckiej we Wrocławiu wraz z pozyskaniem wymaganych prawem kompletnych i ostatecznych decyzji administracyjnych umożliwiających realizację robót budowlanych oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania nr 08020 pn. „Rozbudowa układu drogowego w rejonie skrzyżowania ulicy Na Grobli i Międzyrzeckiej we Wrocławiu” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.