484447-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Beratung in der Fernmeldetechnik – Svetovanje, podpora in izvedba dveh dražb ter revizija pri podelitvi radijskih frekvenc v radiofrekvenčnih pasovih 800 MHz, 900 MHz, 1800 MHz in 2600 MHz in morebitnih ostalih pasovih (npr. 410 MHz,
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Svetovanje, podpora in izvedba dveh dražb ter revizija pri podelitvi radijskih frekvenc v radiofrekvenčnih pasovih 800 MHz, 900 MHz, 1800 MHz in 2600 MHz in morebitnih ostalih pasovih (npr. 410 MHz,
Beschreibung: Predmet javnega naročila je svetovanje, podpora in izvedba dveh dražb ter revizija pri podelitvi radijskih frekvenc v radiofrekvenčnih pasovih 800 MHz, 900 MHz, 1800 MHz in 2600 MHz in morebitnih ostalih pasovih (npr. 410 MHz.
Interne Kennung: JN-76668
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Svetovanje in izvedba elektronske dražbe
Beschreibung: Predmet javnega naročila je svetovanje in izvedba elektronske dražbe.
Interne Kennung: 508798
Los: LOT-0002
Titel: Svetovanje v povezavi z dražbami od vključno leta 2020 dalje in svetovanje v povezavi z vprašanji, ki bodo vplivala na položaj operaterjev
Beschreibung: Predmet javnega naročila je svetovanje v povezavi z dražbami od vključno leta 2020 dalje in svetovanje v povezavi z vprašanji, ki bodo vplivala na položaj operaterjev
Interne Kennung: 508799
Los: LOT-0003
Titel: Svetovanje in izračun izklicnih cen
Beschreibung: Predmet javnega narčila je svetovanje in izračun izklicnih cen.
Interne Kennung: 508800
Los: LOT-0004
Titel: Testiranje in verifikacija programske opreme za izvedbo elektronske dražbe
Beschreibung: Predmet javnega naročila je testiranje in verifikacija programske opreme za izvedbo elektronske dražbe.
Interne Kennung: 508801
Los: LOT-0005
Titel: Varnostno svetovanje
Beschreibung: Predmet javnega naročila je varnostno preverjanje.
Interne Kennung: 508802