2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodání železničních jednotek EMU400
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 zákona mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem na pořízení nových železničních vozidel (ucelených trakčních jednotek) EMU400 pro segment regionální osobní dopravy, který je blíže specifikován v čl. 10 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodání železničních jednotek EMU400
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0002