See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb právního, finančního a technického poradenství pro veřejné investice
Beschreibung: Toto zadávací řízení je rozděleno na tři části, zatímco v každé části bude uzavřena rámcová dohoda, v rámci které budou zadávány dílčí veřejné zakázky. Předmětem dílčích zakázek je poskytování služeb dodavateli pro Cílové subjekty v rozsahu specifikovaném v závazných vzorech rámcových dohod pro jednotlivé části veřejné zakázky, které jsou přílohami č. 3a, 3b a 3c zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft, 66171000 Finanzberatung, 79111000 Rechtsberatung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71356300 Technische Unterstützung, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung, 79111000 Rechtsberatung, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft, 66171000 Finanzberatung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71356300 Technische Unterstützung, 71356100 Technische Überwachung
Los: LOT-0003
Titel: Poskytování služeb technického poradenství pro veřejné investice
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek bude poskytování služeb technického poradenství, jejichž součástí bude poskytování technického poradenství, vypracování stanovisek a připomínek z této oblasti, technické poradenství k zadávací či projektové dokumentaci, aktivní účast při řešení technických záležitostí, poskytování technických konzultací včetně metodických služeb, revize a návrhy úpravy technických výpočtů, poskytování uživatelské podpory a školení v technické oblasti, to vše v rozsahu a v oblastech vymezených cíli Komponent. Blíže viz čl. 8.4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 3
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 71241000 Durchführbarkeitsstudie, Beratung, Analyse, 71356300 Technische Unterstützung, 71356100 Technische Überwachung
Los: LOT-0002
Titel: Poskytování služeb finančního poradenství (vč. poradenství strategického a projektového) pro veřejné investice
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek bude poskytování finančních služeb (vč. poradenství strategického a projektového), jejichž součástí bude poskytování finančního strategického a projektového poradenství, vypracování stanovisek a připomínek z této oblasti, finanční poradenství při zpracování zadávací či smluvní dokumentace, aktivní účast při řešení finančních, strategických anebo projektových záležitostí, poskytování finančních, strategických anebo projektových konzultací včetně metodických služeb, revize a návrhy úpravy finančních modelů a poskytování uživatelské podpory a školení ve finanční, strategické anebo projektové oblasti, to vše v rozsahu a v oblastech vymezených cíli Komponent. Blíže viz čl. 8.3 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 66171000 Finanzberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste