See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług z zakresu cyberbezpieczeństwa dla Powiatowego Zakładu Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu cyberbezpieczeństwa w modelu usługowym (as a Service), obejmujących zapewnienie funkcji Chief Information Security Officer (CISOaaS), całodobowe usługi Security Operations Center (SOC) oraz udostępnienie i utrzymanie platformy klasy SIEM (SIEMaaS), w okresie 24 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 362031-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1