See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego zostało podzielone na 5 zadań. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, zgodnie z podziałem na 5 zadań. Zamawiający nie określa maksymalnej części zamówienia, na którą Wykonawca może złożyć ofertę. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie części zamówienia (zadania częściowe) w ramach niniejszego postępowania. Zadanie nr 1: dostawa, instalacja i uruchomienie zmywarki laboratoryjnej – 1 sztuka Zadanie nr 2: dostawa myjki ultradźwiękowej – 1 sztuka Zadanie nr 3: dostawa, instalacja i uruchomienie szafy termostatycznej trzykomorowej – zestaw 1. Zadanie nr 4: dostawa, instalacja i uruchomienie pompy próżniowej – 1 sztuka Zadanie nr 5: dostawa pyłomierza przenośnego – zestaw 1 Szczegółowy opis dotyczący ilości oraz parametrów technicznych sprzętu stanowi Załącznik nr 1.1 do SWZ w podziale na 5 zadań.
Interne Kennung: DZiK-DZP.2920.16.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie zmywarki laboratoryjnej – 1 sztuka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury laboratoryjnej dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa myjki ultradźwiękowej – 1 sztuka
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie szafy termostatycznej trzykomorowej – 1 zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa, instalacja i uruchomienie pompy próżniowej – 1 sztuka
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa pyłomierza przenośnego – 1 zestaw
Interne Kennung: Zadanie nr 5