48455-2025 - Wettbewerb
Polen – Allgemeine und berufliche Bildung – Przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat sulęciński, krośnieński)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B ( powiat sulęciński, krośnieński)
Beschreibung1. przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie kursu - Prawo jazdy kategorii B. 2.Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ ( dla danej części) oraz w załączniku nr 7 do SWZ ( dla danej części) 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: cz. 1 – Przeprowadzenie kursu – Prawo jazdy kategorii B – powiat sulęciński cz. 2 – Przeprowadzenie kursu – Prawo jady kategorii B – powiat krośnieński
Interne KennungZPL.273.7.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzeprowadzenie kursu – Prawo jazdy kategorii B – powiat sulęciński
BeschreibungSzczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ ( dla danej części) oraz w załączniku nr 7 do SWZ ( dla danej części)
Interne Kennungcz. 1
LosLOT-0002
TitelPrzeprowadzenie kursu – Prawo jady kategorii B – powiat krośnieński
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Przeprowadzenie kursu – Prawo jady kategorii B – powiat krośnieński 2. Szczegółowy przedmiot zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ ( dla danej części) oraz w załączniku nr 7 do SWZ ( dla danej części)
Interne Kennungcz. 2