See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 3 szt. ambulansów specjalistycznych wraz ze sprzętem medycznym w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Beschreibung: Dostawa ambulansów specjalistycznych oraz sprzętu medycznego w ilościach i asortymencie szczegółowo opisanym w załączniku nr 2 do SWZ. Zakup inwestycyjny w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026.
Interne Kennung: NOZ.25.07.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte, 33182100 Defibrillator, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ambulanse specjalistyczne wraz ze sprzętem medycznym
Beschreibung: Ambulanse specjalistyczne wraz ze sprzętem medycznym 3 szt.
Interne Kennung: część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Defibrylator transportowy
Beschreibung: Defibrylator transportowy szt 3.
Interne Kennung: część 2.
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Respirator transportowy
Beschreibung: Respirator transportowy szt 3.
Interne Kennung: część 3.
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Pompa infuzyjna strzykawkowa
Beschreibung: Pompa infuzyjna strzykawkowa szt. 3.
Interne Kennung: część 4.
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen