See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ampułka z odczynnikiem RN-10ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Ampułek z odczynnikiem RN-10ml w ilości 121 000 szt. (w tym zamówienie gwarantowane 110 000 szt. oraz zamówienie opcjonalne 11 000 szt.). Odczynnik RN konfekcjonowany w szkle ampułki jest środkiem bojowym obrony przed bronią masowego rażenia, przeznaczony do pozoracji pola walki, imitującym występowanie skażenia chemicznego. Ampułki wykorzystywane są do prowadzenia szkolenia oraz kontroli sprzętu i wyposażenia ochrony indywidualnej i zbiorowej.
Vorherige Bekanntmachung: 227167-2026
Interne Kennung: AU/53/X/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa Ampułek z odczynnikiem RN-10 ml
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Ampułek z odczynnikiem RN-10ml w ilości 121 000 szt. (w tym zamówienie gwarantowane 110 000 szt. oraz zamówienie opcjonalne 11 000 szt.).
Menge: 121 000 Stück