2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków - programy lekowe oraz leki cytostyczne
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących cytostatyki, do apteki szpitalnej – zgodnie z nazwą i ilością określoną w zadaniu cenowych nr 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na pozycje. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z poniższym opisem: Zadanie – leki cytostatyczne: oferta może dotyczyć całego zadania lub poszczególnych pozycji lub pozycji połączonych zgodnie z opisem 1; 2; 3; 4; 5; 6 ;(7+8) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, obejmujących leki cytostatyczne: Zadanie nr 1 poz. nr 1– Cisplatinum 1mg/ml - oferta powinna dotyczyć całego zadania Zadanie nr 1 poz. nr 2 – Docetaxelum 160 mg/8ml- oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 1 poz. nr 3– Gemcitabinum 2000mg- oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 1 poz. nr 4 – Topotecanum 4mg/4 ml - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 1 poz. nr 5– Pemetrexedum - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 1 poz. nr 6– Paclitaxelum 6mg/ml 50 ml (300mg) - oferta powinna dotyczyć całego zadania; Zadanie nr 1 – poz. 7 Vinorelbinum kaps 20 mg poz. 8 Vinorelbinum kaps. 30 mg- oferta powinna dotyczyć łącznie poz. nr 7 i poz. nr 8 bez rozbicia na poszczególne pozycje, zadanie łączone;
Interne Kennung: ZP/05/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen, 33600000 Arzneimittel, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Poz. 1
Beschreibung: Cisplatinum 1mg/ml konc.do.sporz.r-u do inf fiol.100mg/100ml
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
Menge: 60 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Poz. 2
Beschreibung: Docetaxelum 160mg/8ml vel 160mg/16ml konc.do.sporz.r-u do.inf
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 2
Menge: 90 Stück
Los: LOT-0005
Titel: Poz. 3
Beschreibung: Gemcitabinum 2000mg konc do sporządz.r-u do inf
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 3
Los: LOT-0006
Titel: Poz. 4
Beschreibung: Topotecanum konc do sporządz.r-u do inf. 4mg/4ml fiol.
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 4
Los: LOT-0007
Titel: Poz. 5
Beschreibung: Pemetrexedum koncentrat do sporządzania r-u do infuzji 25mg/ml fiol 1000mg/40ml
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 5
Menge: 180 Stück
Los: LOT-0008
Titel: Poz. 6
Beschreibung: Paclitaxelum konc do sporządz.r-u do inf. 6mg/ml 50ml(300mg)
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 6
Menge: 70 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Poz. 7 i poz. 8
Beschreibung: Vinorelbinum kaps.20mg Vinorelbinum kaps.30mg
Interne Kennung: Zadanie nr 1 poz. 7 i poz. 8
Menge: 1 030 Stück
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP/05/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
Additional classification (cpv): 33692000 Medical solutions, 33600000 Pharmaceutical products, 33670000 Medicinal products for the respiratory system
5. Lot
Lot: LOT-0003
Title: Poz. 1
Internal identifier: Zadanie nr 1 poz. 1
Additional classification (cpv): 33670000 Medicinal products for the respiratory system
Quantity: 60 pieces
Lot: LOT-0004
Title: Poz. 2
Internal identifier: Zadanie nr 1 poz. 2
Quantity: 90 pieces
Lot: LOT-0005
Title: Poz. 3
Internal identifier: Zadanie nr 1 poz. 3
Lot: LOT-0006
Title: Poz. 4
Internal identifier: Zadanie nr 1 poz. 4
Lot: LOT-0007
Title: Poz. 5
Internal identifier: Zadanie nr 1 poz. 5
Quantity: 180 pieces
Lot: LOT-0008
Title: Poz. 6
Internal identifier: Zadanie nr 1 poz. 6
Quantity: 70 pieces
Lot: LOT-0009
Title: Poz. 7 i poz. 8
Quantity: 1 030 pieces