See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż, uruchomienie wraz ze szkoleniem dwóch stanowisk badawczych dla potrzeb Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego
Interne Kennung: AP-26-22d/26/E
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Stanowisko B&R prototypowania maszyn – 1 szt.
Beschreibung: Stanowisko B&R prototypowania maszyn - dedykowane badaniom przekładni cykloidalnych
Interne Kennung: Pakiet I AP-26-22d/26/E
Los: LOT-0002
Titel: Stanowisko badawczo-dydaktyczne do diagnostyki maszyn – 1 szt.
Beschreibung: Stanowisko badawczo-dydaktyczne do diagnostyki maszyn - służące do modelowania węzłów kinematycznych i symulacji ich uszkodzeń.
Interne Kennung: Pakiet II AP-26-22d/26/E