2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą techniczną i przyłączami w Sztumie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz instalacjami zewnętrznymi w Sztumie.
Vorherige Bekanntmachung: 186340-2026
Interne Kennung: ZP/1/SIMKZN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45211340 Bau von Mehrfamilienhäusern, 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest budowa zespołu trzech (3) budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz instalacjami zewnętrznymi w Sztumie. 2. Opis i zakres przedmiotu zamówienia: 1) trzy 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne wielorodzinne (w tym poddasze użytkowe) o konstrukcji tradycyjnej, niepodpiwniczone, przykryte dachami stromymi, z instalacjami wewnętrznymi i przyłączami, 2) główną konstrukcję nośną mają stanowić ściany z bloczków silikatowych oraz stropy żelbetowe typu „filigran”, posadowione bezpośrednio na ławach fundamentowych. 3) elewacja wykończona metodą lekką-mokrą z użyciem styropianu oraz tynku o strukturze piasku (ziarno 1.2 mm), uzupełnioną o prefabrykowane balkony żelbetowe na łącznikach termoizolacyjnych z prostymi, stalowymi balustradami, 4) każdy z budynków mieści 23 lokale mieszkalne, 5) komunikację pionową mają zapewnić cichobieżne windy elektryczne przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych, 6) na kondygnacji parteru w każdym budynku zlokalizowano pomieszczenia techniczne, pomieszczenie gospodarcze, rowerownię oraz komórki lokatorskie przynależne do mieszkań z parteru. Na pozostałych kondygnacjach znajdują się komórki lokatorskie przynależne do mieszkań z tych kondygnacji, 7) zagospodarowanie terenu z budową dróg wewnętrznych, wszystkich przewidzianych w dokumentacji projektowej przyłączy, placu zabaw i małej architektury, usunięcia ewentualnych kolizji.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.