See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa opieki zdrowotnej w Szpital w Szczecinku sp. z o.o. - część 2 Asysta techniczna i subskrypcja na aktualizację posiadanych licencji Szpitalnego Systemu Informatycznego KS-MEDIS, KS-SOMED, KS-FKW, KS-ZZL(HIS +ERP)
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania jest zakup asysty technicznej i subskrypcji na aktualizację posiadanych licencji Szpitalnego Systemu Informatycznego „KS-MEDIS”, 2. Szczegółowe warunki świadczenia usług oraz ilość licencji objętych wsparciem i aktualizacją zostały opisane w załączniku 2 do SWZ stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. 3. Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części. W ocenie Zamawiającego podział zamówienia na części mógłby skutkować nadmiernymi trudnościami i kosztami podczas realizacji zamówienia oraz brakiem koordynacji, skutkujący poważną groźbą nieprawidłowej realizacji zamówienia. 4. Wykonawca powinien przedłożyć ofertę zgodnie z formularzem ofertowym - Załącznik nr 1 SWZ.. 5. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 72000000-5 – usługi informatyczne 6. Ilekroć w treści SWZ, w tym w opisie przedmiotu zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, europejskie oceny techniczne, aprobaty, certyfikaty, normy i inne wymienione w ustawie PZP, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne i zastrzega sobie prawo do weryfikacji oferowanych rozwiązań równoważnych na etapie badania i oceny ofert. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 PZP, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia 7. Termin realizacji zamówienia 36 miesięcy
Vorherige Bekanntmachung: 780031-2025
Interne Kennung: 02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Asysta techniczna i subskrypcja na aktualizację posiadanych licencji Szpitalnego Systemu Informatycznego KS-MEDIS, KS-SOMED, KS-FKW, KS-ZZL(HIS +ERP)
Beschreibung: Asysta techniczna i subskrypcja na aktualizację posiadanych licencji Szpitalnego Systemu Informatycznego KS-MEDIS, KS-SOMED, KS-FKW, KS-ZZL(HIS +ERP)
Interne Kennung: 1