2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa materiałów poligraficznych oraz pieczątki do programu lojalnościowego pn.: „Każda Kropla jest cenna"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów poligraficznych oraz pieczątki do programu lojalnościowego pn.: „Każda Kropla jest cenna"”, w nakładzie • plakat w liczbie 235 szt., • broszura o programie lojalnościowym z wyszczególnionym katalogiem nagród w liczbie 19 550 szt., • ulotka w liczbie 17 600 szt., • karta lojalnościowa z miejscem na stemple (Karta Uczestnika Programu) w liczbie 53 500 szt., oraz pieczątki w liczbie 203 szt. zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ), które stanowią załączniki do SWZ. 2. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ, Projektowanych postanowieniach umowy (dalej: PPU) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej.
Vorherige Bekanntmachung: 190447-2025
Interne Kennung: ZZP.ZP.411.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Potrzeba udzielenia ww. zamówienia jest pilna, ponieważ zgodnie z realizacją programu polityki zdrowotnej pn. „Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026” poszczególne działania promujące krwiodawstwo zostały zaplanowane do realizacji kolejno po sobie, aby zagwarantować i utrzymać stałe zainteresowanie społeczeństwa honorowym krwiodawstwem, co ma na celu zapewnienie odpowiedniej ilości krwi i jej składników na potrzeby lecznictwa w Polsce. Należy podkreślić, że krew jest potrzebna każdego dnia a w szczególnych okolicznościach zapewnienie stabilnych stanów magazynowych krwi i jej składników jest zadaniem priorytetowym i strategicznym. Dlatego też należy podjąć odpowiednie kroki aby zapewnić ciągłość w zakresie honorowego oddawania krwi.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39294100 Informations- und Werbeerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. OKREŚLENIE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów poligraficznych oraz pieczątki do programu lojalnościowego pn.: „Każda Kropla jest cenna"w nakładzie • plakat w liczbie 235 szt., • broszura o programie lojalnościowym z wyszczególnionym katalogiem nagród w liczbie 19 550 szt., • ulotka w liczbie 17 600 szt., • karta lojalnościowa z miejscem na stemple (Karta Uczestnika Programu) w liczbie 53 500 szt., oraz pieczątki w liczbie 203 szt. zgodnie ze wszystkimi wymaganiami określonymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ), które stanowią załączniki do SWZ. 2. PRZEDMIOTOWE ŚRODKI DOWODOWE: 2.1. Na podstawie art. 105 oraz 106 ustawy Pzp w celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami lub kryteriami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia lub kryteriami oceny ofert lub wymaganiami związanymi z realizacją zamówienia Zamawiający żąda od Wykonawców przedstawienia: 2.1.1. Wzór oferowanego przedmiotu zamówienia bez znakowania, spełniający wszystkie wymagania Zamawiającego, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (dotyczy wszystkich elementów przedmiotu zamówienia). 2.1.2. Informacja odnośnie gramatury papieru poszczególnych elementów materiałów poligraficznych realizowanych w ramach zamówienia, tj. plakat, broszura o programie lojalnościowym z wyszczególnionym katalogiem nagród, ulotka, karta lojalnościowa z miejscem na stemple (Karta Uczestnika Programu) - zgodnie z OPZ. 2.2. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp. Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą, przy czym w przypadku konieczności dostarczenia wzoru oferowanego przedmiotu zamówienia, Zamawiający wymaga przekazania go do siedziby prowadzącego postępowanie – tj. Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia, Al. Jerozolimskie 155, 02-326 Warszawa w godzinach 08:00-14:00 - przed upływem terminu składania ofert. Po przeprowadzeniu oceny, wzory będą zwracane na wniosek Wykonawcy zgodnie z art. 77 ustawy Pzp. 2.3. Przedmiotowe środki dowodowe, o których mowa powyżej są składane w sposób przewidziany w przepisach wydanych na podstawie art. 70 ustawy Pzp. – tj. w Rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie. 2.4. Zamawiający zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od użycia środków komunikacji elektronicznej w stosunku do wzorów przedmiotu zamówienia. Sposób ich złożenia został opisany powyżej. 2.5. Zamawiający zgodnie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp przewiduje możliwość jednokrotnego uzupełniania ww. przedmiotowych środków dowodowych w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego. 2.7. Zamawiający odrzuci ofertę na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c. ustawy Pzp. 2.8. Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski. 2.9. Zgodnie z art. 107 ust. 1 ustawy Pzp Wykonawca zobowiązany jest złożyć wyżej wymienione przedmiotowe środki dowodowe wraz z ofertą i powinien on dochować wszelkiej staranności, aby te dokumenty były kompletne i zawierały wszystkie niezbędne informacje umożliwiające Zamawiającemu ich zweryfikowanie pod kątem prawidłowości 3. Termin związania ofertą upływa w dniu 07.07.2025 r.
Interne Kennung: Wykonanie i dostawa materiałów poligraficznych oraz pieczątki do programu lojalnościowego pn.: „Każda Kropla jest cenna"