484700-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací
BeschreibungZavedení dynamického nákupního systému („DNS“) pro zadávání veřejných zakázek na výkon inženýrsko-investorské činnosti a stavebně technického dozoru při realizaci stavebních a jiných prací městského obvodu Ostrava-Jih, s názvem: „VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací“ dle oboru autorizace dané kategorie je rozdělena do 4 kategorií: 1.Pozemní stavby; 2. Dopravní stavby; 3. Stavby vodního hospodářství a krajinného inženýrství; 4. Technika prostředí staveb. Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci zavedeného DNS je za zadavatelem stanovených všeobecných obchodních podmínek zajištění odborného výkonu inženýrsko-investorské činnosti a stavebně-technického dozoru investora při realizaci konkrétních staveb a plnění dalších souvisejících závazků specifikovaných v zadávací dokumentaci konkrétních dílčích zakázek DNS. Zadavatel může vypsat dílčí veřejnou zakázku na poskytování služeb v kterékoliv kategorii, a to v průběhu doby trvání DNS.
Interne KennungVZ 60.24
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávání VZ v rámci zavedeného DNS za zadavatelem stanovených všeobecných obchodních podmínek zajištění odborného výkonu inženýrsko-investorské činnosti a stavebně-technického dozoru investora při realizaci konkrétních staveb a plnění dalších souvisejících závazků specifikovaných v zadávací dokumentaci konkrétních dílčích zakázek DNS.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelKategorie: 1. Pozemní stavby - VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS bude za zadavatelem stanovených všeobecných obchodních podmínek zajištění odborného výkonu inženýrsko-investorské činnosti a stavebně-technického dozoru investora při realizaci konkrétních staveb a plnění dalších souvisejících závazků specifikovaných v zadávací dokumentaci konkrétních dílčích zakázek DNS. Zadavatel může vypsat dílčí veřejnou zakázku na poskytování služeb v kategorii pozemní stavby po celou dobu trvání DNS.
Interne KennungVZ 60.24 K1
LosLOT-0002
TitelKategorie: 2. Dopravní stavby - VZ 60.24 DNS Inženýrsko-investorská činnost a stavebně technický dozor investora při realizaci stavebních a jiných prací
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS bude za zadavatelem stanovených všeobecných obchodních podmínek zajištění odborného výkonu inženýrsko-investorské činnosti a stavebně-technického dozoru investora při realizaci konkrétních staveb a plnění dalších souvisejících závazků specifikovaných v zadávací dokumentaci konkrétních dílčích zakázek DNS. Zadavatel může vypsat dílčí veřejnou zakázku na poskytování služeb v kategorii dopravní stavby po celou dobu trvání DNS.
Interne KennungVZ 60.24 K2