See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Babyudstyr
Beschreibung: Udbuddet omfatter indkøb og levering af babyudstyr til de medlemskommuner af Sydjysk Indkøbsfællesskab, som har forpligtet sig til at benytte den herved udbudte rammeaftale. Omfanget inkluderer blandt andet diverse babyudstyr, højstole, pusleborde, barnevogne - både med og uden motor - samt tilbehør, krybber og tekstiler.
Vorherige Bekanntmachung: 241460-2026
Interne Kennung: 695811
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33750000 Babypflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221200 Tafelgeschirr, 39161000 Kindergartenmöbel, 19200000 Gewebe und zugehörige Artikel, 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
5. Los
Los: LOT-0000