2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reclamebureau t.b.v Creatieve communicatie voor de brede opgave energietransitie
Beschreibung: De inhoud van de Raamovereenkomst beperkt zich tot de communicatie- en participatie ondersteuning voor de energietransitie waarnaast er incidenteel op verzoek losse opdrachten worden uitgevoerd ten behoeve van andere klimaat gerelateerde onderwerpen waarin gezamenlijk wordt opgetrokken. Dit omvat creatieve conceptontwikkeling, copywriting, productie, advies en uitvoering. De totale waarde van de opdrachten die onder deze raamovereenkomst kunnen worden verstrekt, is gemaximeerd op € 1.200.000,-
Interne Kennung: 2026-005061
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79341400 Werbekampagnen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341100 Werbeberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1