2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čerpání pohonných hmot prostřednictvím platebních karet
Beschreibung: Předmětem plnění zakázky je uzavření rámcové dohody na dobu 48 měsíců. Na jejím základě bude zadavatel průběžně, dle své aktuální potřeby, čerpat pohonné hmoty u čerpacích stanic zajištěných vybraným dodavatelem. Čerpání bude probíhat bezhotovostně, prostřednictvím platebních karet.
Interne Kennung: VZ-11815/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50111100 Fuhrparkverwaltung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09134210 Dieselkraftstoff (0,2), 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku v těchto případech: - Změna rozsahu vozového parku nebo výjezdových základen zadavatele. Navýšení či snížení počtu vozidel nebo základen bude vycházet z aktuálních potřeb zadavatele. Účastník zajistí vydání odpovídajícího počtu platebních karet. - Dodatečné dodávky prostřednictvím platebních karet, které nejsou uvedeny ve specifikaci předmětu plnění, avšak jsou nezbytné pro zajištění provozuschopnosti vozidel ZZS ÚK. Zadavatel je bude pořizovat dle své aktuální potřeby a v souladu s rámcovou smlouvu. Dodavatel zajistí vydání nebo úpravu počtu karet podle aktuálních potřeb zadavatele.