2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa olejów i smarów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest olejów i smarów wymienionych w załączniku 1A do SWZ. 2. Opis przedmiotu zmówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Op.240.2204.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa olejów i smarów - Zadanie Nr 1
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą olejów i smarów wymienionych w załączniku 1A do SWZ - Zadanie Nr 1. 2.Opis przedmiotu zmówienia (dalej OPZ) zwanego dalej „Towarem” został określony w załączniku nr 1 do SWZ - Zadanie Nr 1.
Interne Kennung: Op.240.2204.2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa olejów i smarów - Zadanie Nr 2
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą olejów i smarów wymienionych w załączniku 1A do SWZ - Zadanie Nr 2. 2.Opis przedmiotu zmówienia (dalej OPZ) zwanego dalej „Towarem” został określony w załączniku nr 1 do SWZ - Zadanie Nr 2.
Interne Kennung: Op.240.2204.2026-2
2. Procedure
Procedure
Title: Dostawa olejów i smarów
Internal identifier: Op.240.2204.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09211000 Lubricating oils and lubricating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Op.240.2204.2026-1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Op.240.2204.2026-2