2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaatsing van semi ondergrondse en ondergrondse containers
Beschreibung: De Aanbestedende dienst zoekt een dienstverlener die (semi) ondergrondse en ondergrondse containers kan plaatsen op door Opdrachtgever aangewezen locaties in het werkgebied van Avri. We verwachten gemiddeld 20 à 30 (semi) ondergrondse containers te plaatsen per jaar gedurende de looptijd. Deze aantallen zijn indicatief en kunnen geen rechten aan worden ontleend. Zie aanbestedingsdocumenten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45233293 Installation von Straßenmobiliar
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initieel contract is 2 jaar. Verlenging is 3 maal mogelijk met een periode van 2 jaar. Totale contractduur is 8 jaar.