2. Verfahren
Verfahren
Titel: Plaatsing journalistieke content Groningse weekbladen & DvhN
Beschreibung: De voorgenomen gunning betreft het afsluiten van een overeenkomst met Mediahuis Noord met betrekking tot het plaatsen van journalistieke content in de Groningse weekbladen en het Dagblad van het Noorden. 525.725 euro voor 4 jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79824000 Druckerei- und Verteilerdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Plaatsing journalistieke content in Groningse weekbladen & DvhN
Beschreibung: De voorgenomen gunning betreft het afsluiten van een overeenkomst met Mediahuis Noord met betrekking tot het plaatsen van journalistieke content in de Groningse weekbladen en het Dagblad van het Noorden. 525.725 euro
Interne Kennung: 1