See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026002 Raamovereenkomst ingenieursdiensten baggeren
Beschreibung: De gemeente Schagen is voornemens één bureau te contracteren voor de volgende werkzaamheden: Het meten van de waterdieptes en dikte van de sliblagen; Het bijhouden deze metingen in het waterbodem informatie systeem WIT; Bepalen van wat en hoeveel er gebaggerd moet worden; Monstername en (laten) analyseren van de bagger; Ecologisch onderzoek i.v.m. de wet Natuurbescherming; Opstellen bestekken en verwerkingsplannen; Toezicht op afroep.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000