484801-2026 - Wettbewerb
Polen – Software-Implementierung – WDROŻENIE SYSTEMÓW KLASY ERP W RAMACH GMINY MIASTA GDAŃSKA W OPARCIU O ZAPEWNIONĄ PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO TECHNOLOGIĘ WRAZ Z USŁUGAMI ROZWOJU ORAZ UTRZYMANIA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWDROŻENIE SYSTEMÓW KLASY ERP W RAMACH GMINY MIASTA GDAŃSKA W OPARCIU O ZAPEWNIONĄ PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO TECHNOLOGIĘ WRAZ Z USŁUGAMI ROZWOJU ORAZ UTRZYMANIA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach zakresu podstawowego i zakresu opcjonalnego. Szczegóły są zawarte w dokumentacji postępowania.
Interne KennungDZ/007/2026/M
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZamawiający przewiduje podstawy wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę: o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający jest uprawniony na każdym etapie postępowania do badania przesłanek wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę oraz żądania od Wykonawcy składania oświadczeń w tym zakresie.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
LosLOT-0001
TitelWdrożenie systemów klasy ERP w ramach Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię wraz z usługami rozwoju oraz utrzymania.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wdrożenie systemu klasy ERP w jednostce Gminy Miasta Gdańska w oparciu o zapewnioną przez Zamawiającego technologię. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego. Przedmiot zamówienia jest podzielony na zakresy i etapy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określa Opis Przedmiotu Zamówienia ("OPZ") oraz Istotne Postanowienia Umowy ("IPU"). Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu zawarte są w Istotnych postanowieniach umowy („IPU”).
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady korzystania z prawa opcji są opisane w IPU.