2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej do obiektów spółki Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. na lata 2027–2028
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej w rozumieniu i na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne w okresie 24 miesięcy tj od 01.01.2027-31.12.2028 dla 96 PPE należących do Spółki Strzeleckie Wodociągi i Kanalizacja.
Vorherige Bekanntmachung: 239255-2024
Interne Kennung: PTK/W-183/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001