2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na poskytování služeb podpory a rozvoje integračních řešení na platformě BizTalk-2022+
Beschreibung: podpora a rozvoj integračních řešení realizovaných na platformě BizTalk
Interne Kennung: MPSV - SML/2025/00128 (pův. ČSSZ - 12/2022-51-56), 2.Q 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001