2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja źródła ciepła w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o. o. (II postępowanie)
Beschreibung: Wykonanie modernizacji dwóch kotłów wodnych WR-10 i jednego kotła wodnego WR-5 wraz z magazynem i z układem podawania paliwa oraz obróbki spalin, polegającej na przystosowaniu kotłów opalanych węglem kamiennym na kotły opalane biomasą. Modernizacja w zakresie swoim będzie obejmować zaprojektowanie, wytwarzanie, budowę, montaż, rozruch i uruchomienie na zasadzie realizacji „zaprojektuj i wybuduj”i przekazanie do eksploatacji wszystkich koniecznych instalacji, wyposażenia kotłów i instalacji pomocniczych, które będą potrzebne do tego, aby Kotły osiągnęły Gwarantowane Parametry Techniczne.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42162000 Dampfkessel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja źródła ciepła w Elbląskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o. o.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45251200 Heating plant construction work
Additional classification (cpv): 42162000 Steam-generating boilers
5. Lot
Lot: LOT-0001