2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pojazdów do MPGK Sp. z o.o. w Katowicach III
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest dostawa pojazdów do Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Katowicach III, z podziałem na 2 części.
Interne Kennung: PN/15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1
Beschreibung: Dostawa 4 szt. Pojazdów specjalistycznych typu śmieciarka jednokomorowa min. 20 m3, z automatycznym urządzeniem do opróżniania pojemników.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2
Beschreibung: Dostawa pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka do odbioru odpadów wielkogabarytowych i workowych min. 19m3.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2