48490-2026 - Ergebnis
Tschechien – Entwicklung von Flugsicherungssoftware – Digitální mapa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDigitální mapa
BeschreibungPředmětem plnění tohoto zadávacího řízení je dodávka, implementace, servis a rozvoj digitální mapy pro užívání vzdušného prostoru České republiky k létání bezpilotních systémů včetně dalších souvisejících služeb.
Interne Kennung10014/022/2023
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72212121 Entwicklung von Flugsicherungssoftware
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48326100 Digitales Abbildungssystem, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72254100 Systemprüfung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung11830/2023
Optionen
Beschreibung der Optionen25.5 Vyhrazené změny závazku 25.5.1. Objednatel si dle ustanovení § 100 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku spočívající v rozvoji digitální mapy, jehož provedení je nezbytné v souvislosti se změnou pověření k provozování digitální mapy vydaného Úřadem pro civilní letectví nebo se změnou příslušné legislativy, která se na digitální mapu aplikuje. 25.5.2. Na rozvoj dle předchozího odstavce se uplatní ustanovení odst. 3.5, 5.1.7 a 6.7 této rámcové dohody, nicméně do rozsahu dle odst. 3.5 této rámcové dohody se nezapočítává. 25.5.3. Jestliže dojde k situaci, že platba za VARIANTA A* aktualizace softwaru třetích stran dle odst. 5.1.3 této rámcové dohody má být uhrazena na dobu kratší než 12 měsíců, vyhrazuje si objednatel dle § 100 ZZVZ právo uhradit předcházející platbu dle odst. 5.1.3 této rámcové dohody na dobu delší než 12 měsíců, maximálně však do uplynutí doby v souladu s ustanovením odst. 7.3 této rámcové dohody, a to za cenu přiměřeně navýšenou o počet měsíců přesahující období 12 měsíců. VARIANTA B* aktualizace softwaru třetích stran a za právo užít software třetích stran dle odst. 5.1.3 této rámcové dohody má být uhrazena na dobu kratší než 12 měsíců, vyhrazuje si objednatel dle § 100 ZZVZ právo uhradit předcházející platbu dle odst. 5.1.3 této rámcové dohody na dobu delší než 12 měsíců, maximálně však do uplynutí doby v souladu s ustanovením odst. 7.3 této rámcové dohody, a to za cenu přiměřeně navýšenou o počet měsíců přesahující období 12 měsíců. * Účastník vybere VARIANTU A nebo VARIANTU B – varianta musí korespondovat s volnou učiněnou v odst. 5.1.3 této rámcové dohody, nezvolenou variantu a šedivě podbarvenou část textu smaže. V případě, že zhotovitel nevyužívá software třetích stran odst. 25.5.3 smaže.