See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego (powtórka)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest: Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego (powtórka) dla Zespołu Opieki Zdrowotnej, ul. Baczyńskiego 1, 55-200 Oława. 2. Zamówienie obejmuje swoim zakresem 28 zadań. Zadanie nr: 1 (16) - Akcesoria do aparatów elektrochirurgicznych Zadanie nr: 2 (24) - Buty 2 Zadanie nr: 3 (30) - Oznaczniki chirurgiczne Zadanie nr: 4 (36) – Stojaki na kroplówki Zadanie nr: 5 (49) - Żarówki Zadanie nr: 6 (59) - Strzykawki do gazometrii. Zadanie nr: 7 (67) - Wyroby z masy celulozowej Zadanie nr: 8 (69) - Skalpele jednorazowe Zadanie nr: 9 (70) - Pasy do KTG Zadanie nr: 10 (73) - Obuwie operacyjne Zadanie nr: 11 (88) – Gąbka do FESS-u Zadanie nr 12 (93): Pęseta Zadanie nr 13 (105): Zestaw wielorazowy do odciągania mleka. Zadanie nr 14 (114) Przyrząd do nebulizacji. Zadanie nr: 15 (115) – Tracheotomia metodą Ciaglia Zadanie nr: 16 (118) – Układ oddechowy do PANDA Zadanie nr 17 (122) - Odczynniki i testy, probówki Zadanie nr 18 (127) – Akcesoria do CT Motion Zadanie nr: 19 (135) - Materiał kościozastępczy Zadanie nr 20 (200) - Akcesoria do pompy firmy K. Storz Zadanie nr 21 (201)- Akcesoria rehabilitacyjne Zadanie nr 22 (202) - Akcesoria endoskopowe 3. Zadanie nr 23 (203) - Leki - uzupełnienie. Zadanie nr 24 (204): Podłoże do płynnej cytologii. Zadanie nr 25 (205): Rękawice chirurgiczne , uzupełnienie Zadanie nr 26 (206): Akcesoria do kapnografii Zadanie nr 27 (207): Zestaw do odsysania Zadanie nr 28 (208): Akcesoria do urządzenia Aeroneb 3. Ilości, charakterystykę oraz parametry techniczno-użytkowe przedmiotu zamówienia określono w Załącznikach nr 1, 5, 5a i 9 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ). 4. Ilości zawarte w Załączniku nr 9 są ilościami orientacyjnymi. Zamawiający sukcesywnie w miarę występujących potrzeb będzie każdorazowo ustalał wielkość zamówienia (rodzaj i ilość artykułów które należy dostarczyć). 5. Wykonawca nie będzie domagał się realizacji pełnej ilości przedmiotu zamówienia opisanego w Załączniku nr 9, a także nie będzie domagał się od Zamawiającego odszkodowania z tego tytułu, z zastrzeżeniem, że Zamawiający wykorzysta nie mniej niż 50 % asortymentu.
Vorherige Bekanntmachung: 297590-2026
Interne Kennung: ZOZ/DZP/PN/15/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr: 1 (16) - Akcesoria do aparatów elektrochirurgicznych
Beschreibung: Zadanie nr: 1 (16) - Akcesoria do aparatów elektrochirurgicznych - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr: 2 (24) - Buty 2
Beschreibung: Zadanie nr: 2 (24) - Buty 2 - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr: 3 (30) - Oznaczniki chirurgiczne
Beschreibung: Zadanie nr: 3 (30) - Oznaczniki chirurgiczne - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr: 4 (36) – Stojaki na kroplówki
Beschreibung: Zadanie nr: 4 (36) – Stojaki na kroplówki - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33162200 OP-Instrumente
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr: 5 (49) - Żarówki
Beschreibung: Zadanie nr: 5 (49) - Żarówki - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 31510000 Elektrische Glühlampen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr: 6 (59) - Strzykawki do gazometrii
Beschreibung: Zadanie nr: 6 (59) - Strzykawki do gazometrii - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr: 7 (67) - Wyroby z masy celulozowej
Beschreibung: Zadanie nr: 7 (67) - Wyroby z masy celulozowej - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr: 8 (69) - Skalpele jednorazowe
Beschreibung: Zadanie nr: 8 (69) - Skalpele jednorazowe - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141400 Drahtschneider und Operationsmesser; Operationshandschuhe
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr: 9 (70) - Pasy do KTG
Beschreibung: Zadanie nr: 9 (70) - Pasy do KTG - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr: 10 (73) - Obuwie operacyjne
Beschreibung: Zadanie nr: 10 (73) - Obuwie operacyjne - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr: 11 (88) – Gąbka do FESS-u
Beschreibung: Zadanie nr: 11 (88) – Gąbka do FESS-u - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 (93): Pęseta
Beschreibung: Zadanie nr 12 (93): Pęseta - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 (105): Zestaw wielorazowy do odciągania mleka
Beschreibung: Zadanie nr 13 (105): Zestaw wielorazowy do odciągania mleka - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 (114) Przyrząd do nebulizacji
Beschreibung: Zadanie nr 14 (114) Przyrząd do nebulizacji - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr: 15 (115) – Tracheotomia metodą Ciaglia
Beschreibung: Zadanie nr: 15 (115) – Tracheotomia metodą Ciaglia - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr: 16 (118) – Układ oddechowy do PANDA
Beschreibung: Zadanie nr: 16 (118) – Układ oddechowy do PANDA - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 (122) - Odczynniki i testy, probówki
Beschreibung: Zadanie nr 17 (122) - Odczynniki i testy, probówki - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 (127) – Akcesoria do CT Motion
Beschreibung: Zadanie nr 18 (127) – Akcesoria do CT Motion - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr: 19 (135) - Materiał kościozastępczy
Beschreibung: Zadanie nr: 19 (135) - Materiał kościozastępczy - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 (200) - Akcesoria do pompy firmy K. Storz
Beschreibung: Zadanie nr 20 (200) - Akcesoria do pompy firmy K. Storz - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 (201)- Akcesoria rehabilitacyjne
Beschreibung: Zadanie nr 21 (201)- Akcesoria rehabilitacyjne - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33155000 Ausrüstung für Physiotherapie
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 (202) - Akcesoria endoskopowe 3
Beschreibung: Zadanie nr 22 (202) - Akcesoria endoskopowe 3 - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 (203) - Leki - uzupełnienie
Beschreibung: Zadanie nr 23 (203) - Leki - uzupełnienie - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 (204): Podłoże do płynnej cytologii.
Beschreibung: Zadanie nr 24 (204): Podłoże do płynnej cytologii - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 (205): Rękawice chirurgiczne, uzupełnienie
Beschreibung: Zadanie nr 25 (205): Rękawice chirurgiczne, uzupełnienie - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 (206): Akcesoria do kapnografii
Beschreibung: Zadanie nr 26 (206): Akcesoria do kapnografii - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Haupteinstufung (cpv): 33157000 Ausrüstung für Sauerstofftherapie und Beatmungsgeräte
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 (207): Zestaw do odsysania
Beschreibung: Zadanie nr 27 (207): Zestaw do odsysania - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 (208): Akcesoria do urządzenia Aeroneb
Beschreibung: Zadanie nr 28 (208): Akcesoria do urządzenia Aeroneb - zgodnie z załącznikiem 5, 5a i 9 do SWZ