484902-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizitätszähler – Smart metering elektroměry - Chammeleon
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmart metering elektroměry - Chammeleon
BeschreibungPředmětem zakázky jsou dodávky elektroměrů s dálkovým přenosem údajů způsobem point-to-point vybavené funkcí dálkového odpojení, připojení nebo omezení výkonu, technického blokování spotřebičů a standardizovaným komunikačním rozhraním pro poskytování dat zákazníkovi. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung36084-2021
Interne KennungSmart metering elektroměry - Chammeleon
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38554000 Elektrizitätszähler
5. Los
LosLOT-0004
TitelČást 4 - Elektroměry třífázové s komunikací point-to-point s technologí LTE-M / NB IoT
Interne KennungSmart metering elektroměry - Chammeleon - část 4
LosLOT-0003
TitelČást 3 - Elektroměry jednofázové s komunikací point-to-point s technologií LTE-M /NB Iot
Interne KennungSmart metering elektroměry - Chammeleon - část 3
LosLOT-0002
TitelČást 2 - Elektroměry třífázové s komunikací point-to-point s technologií LTE kategorie 1
Interne KennungSmart metering elektroměry - Chammeleon - část 2
LosLOT-0001
TitelČást 1 - Elektroměry jednofázové s komunikací point-to-point s technologií LTE kategorie 1
Interne KennungSmart metering elektroměry - Chammeleon - část 1