2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jazdná súprava
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie dopravných prostriedkov: 1. Auto - hákový nosič v počte 1 kus. Nákladné auto bude slúžiť na prepravu hákových kontajnerov s komunálnym odpadom, stavebným odpadom, biologicky rozložiteľným odpadom – skrátka „BRO“. 2. Príves na hákové kontajneri v počte 1 kus. Príves na prepravu hákových kontajnerov bude ťahaný nákladným autom na prepravu hákových kontajnerov a bude slúžiť na prepravu komunálneho odpadu, stavebného odpadu, BRO a iného odpadu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: Jazdná súprava
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles
Additional classification (cpv): 34223300 Trailers
5. Lot
Lot: LOT-0001