2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht voor diensten voor de aanstelling van een vastgoedmakelaar met het oog op de verhuur van het gebouw aan de Charleroisesteenweg 60 te 1060 Brussel.
Beschreibung: Opdracht voor diensten voor de aanstelling van een vastgoedmakelaar met het oog op de verhuur van het gebouw aan de Charleroisesteenweg 60 te 1060 Brussel.
Interne Kennung: 2025/22000/389
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70000000 Immobiliendienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opdracht voor diensten voor de aanstelling van een vastgoedmakelaar met het oog op de verhuur van het gebouw aan de Charleroisesteenweg 60 te 1060 Brussel
Interne Kennung: 1