484955-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste – Likvidácia odvodnených stabilizovaných kalov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Likvidácia odvodnených stabilizovaných kalov
Beschreibung: Predmetom zákazky je zabezpečenie odberu, nakladania, preprava a zhodnocovanie resp. zneškodňovanie odvodneného stabilizovaného kalu z čistenia komunálnych odpadových vôd, ktoré sa bude vykonávať predovšetkým v súlade s vyhláškou Ministerstva životného prostredia Slovenskej republiky č. 365/2015 Z. z., ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov v znení neskorších predpisov, katalógové číslo 19 08 05 pre ČOV Považská Bystrica, ČOV Púchov, ČOV Dubnica nad Váhom. Plnenie predmetu zákazky bude v termíne od uzatvorenia zmluvy na obdobie 24 mesiacov. Jedná sa logicky a vecne o jeden celok, zákazka sa nedelí na časti. Podrobne v súťažných podkladoch a prílohách.
Interne Kennung: PVS/LSK/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001