See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AMMO25-6020 - Levering en installatie van diverse laboratoriumtoestellen voor de uitbreiding van het Trellis labo
Beschreibung: AMMO25-6020 - Levering en installatie van diverse laboratoriumtoestellen voor de uitbreiding van het Trellis labo
Interne Kennung: AMMO25-6020
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AMMO25-6020 - perceel 1- Geautomatiseerde Maxiprep, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschreibung: AMMO25-6020 - Perceel 1 - Geautomatiseerde Maxiprep, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: AMMO25-6020 - perceel 2 - Dynamic light scattering toestel, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschreibung: AMMO25-6020 - perceel 2: Dynamic light scattering toestel, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: AMMO25-6020 - perceel 3 - Ultracentrifuge, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschreibung: AMMO25-6020 - perceel 3: Ultracentrifuge, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: AMMO25-6020 - perceel 4 - Tube welder, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Beschreibung: AMMO25-6020- perceel 4: Tube welder, inclusief een raamovereenkomst voor de consumables compatibel met het systeem
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: AMMO25-6020 - perceel 5 - QPCR
Beschreibung: AMMO25-6020- perceel 5: QPCR
Interne Kennung: 5